דוידי קליר- מסלולי טיול - בקשה לכל מי שגולש באתר
Booking.com
Booking.com
דוידי קליר - מסלולי טיול
לחץ

2013 © כל הזכויות שמורות לדוידי קליר 

            שלום לכל מי שגולש באתר

 זוהי פנייה אישית לכל מי שגולש באתר. האתר הוא חינמי ואין כוונה לשנות גישה זו במידה ואצליח להמשיך ולהריצו ברשת עם כל העלויות שסביב אתר בסדר גודל שכזה.
כפי שנאמר לי יותר מפעם אחת - האתר מלמד הרבה, ונחשב אצל רבים מהמטיילים שכבר טיילו באמצעותו לאתר איכותי. את כל המסלולים שבאתר ניתן למצוא בעמוד הראשון בגוגל. מה שמלמד הן על האיכות והן על הפופולריות  של האתר.

ישנן התגובות רבות של הגולשים שטיילו עם המסלולים המופיעים באתר, אציין כמה מהן: "מעולם לא נתקלנו באתר שכזה, איכות מסלולים מעולה..."  "אחד ממדריכי הטיולים הטובים ברשת, כיף לקרוא" ועוד ועוד.

עד היום העלויות של הרצת האתר מסתכמות בסכום של חמש ספרות ומהווה הוצאה לא קטנה ואני מנסה לגייס את עזרת הגולשים שיכולים לתמוך באתר מבלי שיצטרכו לשלם כלל, זאת על מנת שאוכל להמשיך להחזיק לתחזק ולחזק את האתר כפי שהוא.
כל מה שצריך לעשות זה להזמין את מקומות הלינה באמצעות הלינק של  BOOKING.COM   שנמצא באתר ולהזמין את המלונות לטיול.  בצורה זו האתר יקבל תמיכה שתעזור להמשיך ולשלם את העלויות שלו ויוכל להמשיך ולהתקיים. דרך זו אינה פוגעת במי שיש לו חשבון ב BOOKING.COM  ויוכל ישר לעבור לחשבון האישי שלו

אותו הדבר עם השכרת הרכב שלכם. הקישור כאן יוביל אתכם אל האתר RENALCARS.COM  אשר מבצע השוואת מחירים בין מספר חברות השכרת רכב. אתר שהולך ונהיה פופולארי עקב מחירי ההשכרה האטרקטיביים שמתקבלים.
תודה מראש לכל מי שעוזר.
דוידי קליר
 
 
השימוש בכל המידע שמופיע כאן ובמסלולים המתוארים בהמשך הוא על אחריות המטייל בלבד.
אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן המסלול בלא קבלת הסכמתו של דוידי קליר בכתב ומראש.
דוידי קליר אינו אחראי בשום מקרה ואופן לשימוש שנעשה במידע המצוי במסלול המתואר בהמשך.
דוידי קליר לא יהיה אחראי לשום נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם למשתמש במסלול המוצע
.
2013 © כל הזכויות שמורות לדוידי קליר