דוידי קליר- מסלולי טיול - פאפוס מסלול מס 3
Booking.com
Booking.com
דוידי קליר - מסלולי טיול
לחץ

2013 © כל הזכויות שמורות לדוידי קליר 

מסלול יום 3 פאפוס

                   ©  כל הזכויות שמורות לדוידי קליר                         
 
את שני הימים הבאים נקדיש לילדים במידה ואנחנו עם ילדים או ילדים בנפשותינו.
המקום הראשון לביקור עם הילדים הוא גן החיות של פאפוס שבהחלט יש לו מה להציג גם לילדים וגם למבוגרים. מציע לכם לשים אותו ראשון בסדר הביצוע ואם אתם מבקרים בקיץ אזי ממש מומלץ להיות בכניסה ממש בפתיחה בשעה 9:00 זאת היות ומזג האוויר של קפריסין לא רחמן והשמש יוקדת עם טמ"פ גבוהות ולחות גבוהה והביקור בגן החיות הופך מהר מאוד ללא נעים. לכן תשתדלו להגיע לכאן עוד לפני שה-טמ"פ נוסקות. יש הטוענים שביקור של 2-3 שעות כאן אמור להספיק לכם. האמת שזה ממש משתנה ממבקר למבקר ובסך הכול למי שנהנה במקום יש הרבה מאוד מה לראות ובטוח שב- 3 שעות הוא לא יצליח לכסות את כל גן החיות. כדאי לזכור ששעת הסגירה משתנה מעט בהתאם לעונה בין 17:00 בחורף ל 19:00 בחודש אוגוסט. וודאו שיש לכולם כובעים, מים לשתייה, וקרם הגנה. יחד עם מופע ציפורים והנה אתם מעבירים כמעט יום שלם במקום.
כניסה 8.5 יורו לילד  16.5 יורו למבוגר.

 
גן החיות
 
מה שהתחיל כתחביב של איסוף ציפורים הפך לגן החיות הגדול בקפריסין אשר נפתח לקהל הרחב בספטמבר 2003 ואשר משתרע על שטח של 100 דונם ומהווה מקום למינים רבים של ציפורים ובעלי חיים רבים אחרים מכל רחבי כדור הארץ. האטרקציה העיקרית כאן הם האריות הלבנים הנדירים למדי.מעבר לכך כמובן יש מגוון רחב של חיות אחרות בדומה לספארי ברמת גן. אחת האטרקציות העיקריות בביקור בגן הוא מופע הציפורים אשר נערך 3 פעמים ביום באולם ממוזג שכבר ישפר לכם את מצב הרוח.מצ"ב שעות המופע:                                                                                                                                  November – March = 12pm, 14:00pm, 16:00pmApril – October (excluding August) = 12pm, 14:30pm, 17:00pmAugust = 12pm, 14:30pm, 18:00pm 
אל הגן ניתן להגיע עם מונית שזה יקר או בתחבורה ציבורית או להירשם להסעה שגן החיות מארגן ואוספת את המבקרים מבתי המלון שלהם וזה מותנה בהרשמה לפחות יום קודם להגעתכם. עלות של 3.5 יורו גם למבוגר וגם לילד.
מצורף לינק להרשמה : https://www.pafoszoo.com/transportation/
מה נראה בפארק- מעל 700 בעלי כנף לצד מעל 500 יונקים ועוד כמה מאות של זוחלים.
עוד במקום NATURAL HISTORY MUSEUM  וכן TRADITIONAL ART MUSEUM
זהו גן חיות די גדול עם מערכת שבילים ושילוט נוח. קחו אתכם בכניסה מפה של הגן כדי לדעת לאן אתם הולכים וכן את המיקום של הנקודות החשובות להצלחת טיול עם ילדים- נקודת הגלידה , הסנייק באר, והמסעדה.
אם סיימתם את הביקור בגן החיות ועדיין יש לכם זמן סעו לבלות בקורל ביי  אחד מחופי הים הטובים באזור של פאפוס. מים צלולים, שמשיות ומיטות להשכרה, גישה נוחה לים, והכי חשוב , חוף חולי.
במקום תמצאו גם אפשרויות לספורט ימי (תלוי בשעה) ומסעדות.
ממש בסמוך לחוף יש את תחנת האוטובוס של קו 615 שיחזיר אתכם למרכז פאפוס.
אם אתם עם רכב שכור כדאי לדעת שבמקום הזה פורצים לא מעט לרכבים אז אל תשאירו שום דבר ערך בתוך הרכב.

 
גן החיות
אטרקציה אחרת ומוערכת מאוד בפאפוס הם חדרי הבריחה שנחשבים ממש לטובים - Lockdown Paphos  השוכן בסמוך לקברי המלכים בכתובת Shop 1, No.4 Parmenionos Street
מכיוון שחדר הבריחה נמצא ממש סמוך לתחנת אוטובוס של קו 615  אפשר בהחלט לשלב יחד עם החוף או לחוד
שעות: 13:00-20:30 כל יום למעט יום חמישי. כרטיס למבוגר 20יורו
לינק לחדר בריחה- http://lockdownpaphos.com/index.html
 
השימוש בכל המידע שמופיע כאן ובמסלולים המתוארים בהמשך הוא על אחריות המטייל בלבד.
אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן המסלול בלא קבלת הסכמתו של דוידי קליר בכתב ומראש.
דוידי קליר אינו אחראי בשום מקרה ואופן לשימוש שנעשה במידע המצוי במסלול המתואר בהמשך.
דוידי קליר לא יהיה אחראי לשום נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם למשתמש במסלול המוצע
.
2013 © כל הזכויות שמורות לדוידי קליר