דוידי קליר- מסלולי טיול - פאפוס מסלול מס 4
Booking.com
Booking.com
דוידי קליר - מסלולי טיול
לחץ

2013 © כל הזכויות שמורות לדוידי קליר 

מסלול יום 4 פאפוס

                   ©  כל הזכויות שמורות לדוידי קליר                         
 
אטרקציה נוספת לילדים בפאפוס היא פארק המים  Paphos Waterpark או כפי שנקרא - Paphos Aphrodite Waterpark. את פארק המים נמצא בחלק הדרומי של העיר פאפוס סמוך לרצועת המלונות היושבת על רחוב Poseidonos Ave.
בשל שפע הפעילויות במקום ניתן ללא כל בעיה להעביר יום שלם של בילויים והכול בהתאם לאיך שאתם רוצים להעביר את זמנכם בחופשה בקפריסין.
אם אתם משפחה של 2 מבוגרים + 2 ילדים מתחת לגיל 12 תעלה לכם הכניסה 99 יורו. כדאי לבצע רכישה דרך האינטרנט היות ויוצאת לכם זולה יותר- מצ"ב לינק להזמנה ישירה של כרטיסי הכניסה לאתר שנחשב לאחת מאטרקציות הבילוי המועדפות בימי הקיץ החמים בפאפוס.
במקום סידרת 12מגלשותמגלשת אבובים יחידים או זוגיים, ואפילו אבובים משפחתיים, בריכות ופעילויות לכל המשפחה עם שמות כמו- WAVE POOL  , FREE FALL  , KAMIKAZE  , WILD WATERFAMILY RAFTING  , LAZY RIVER ועוד ועודועוד.
עוד בפארק מתחמי אוכל וברים לבירה ועוד דוכנים שיגרמו לילדים שלכם להוציא כסף מהכיסים שלכם. נו מה לא עושים בשביל הילדים? לפארק ניתן להגיע במונית או עם קו אוטובוס 611  מהתחנה המרכזית שליד הנמל.
בכניסה לפארק אתם מקבלים צמיד שאיתו אתם משלמים הכל. נועלים את כל דברי הערך שלכם כולל הארנקים והכל מחויב לפי הברקוד שעל הצמיד שלכם. והכול משולם ביציאה. אחלה פיתרון שחוסך מכם לשמור על הארנקים כשהולכים לברכות.
מקום מומלץ ושווה במיוחד בימות הקיץ הלוהטים.
עוד כמה רעיונות לבילוי עם ילדים:
Island Cove Adventure Mini Golf- מסלול מיני גולף נחמד השוכן ממש קרוב לפארק המים בכתובת - Neapolis Jct, Yeroskipou
Paphos Karting Centerעוד אטרקציה ממש צמודה למסלול המיני גולף היא מסלול הקרטינגהטוב שנמצא בכתובת SpyrouKyprianou Ave, Yeroskipou
Nautilus Adventure Cinema בנמל של פאפוס. לכשתטיילו בנמל ללא ספק תראו את הצוללת של קפטן נמו. במקום מקרינים סרטי 7D   עם כל האפקטים הנדרשים. כיסאות זזים, מים רוח רעש. ילדים ללא ספק יאהבו את זה.
 
השימוש בכל המידע שמופיע כאן ובמסלולים המתוארים בהמשך הוא על אחריות המטייל בלבד.
אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן המסלול בלא קבלת הסכמתו של דוידי קליר בכתב ומראש.
דוידי קליר אינו אחראי בשום מקרה ואופן לשימוש שנעשה במידע המצוי במסלול המתואר בהמשך.
דוידי קליר לא יהיה אחראי לשום נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם למשתמש במסלול המוצע
.
2013 © כל הזכויות שמורות לדוידי קליר