דוידי קליר- מסלולי טיול - 2-פארק גארדה לנד והעיירה Lazise
Booking.com
Booking.com
דוידי קליר - מסלולי טיול
לחץ

2013 © כל הזכויות שמורות לדוידי קליר 


 

מסלול מס 2
 

פארק גארדה לנד

האקווריום הימי Gardaland SEA LIFE Aquarium והעיירה Lazise

 

רגליים תלויות באוויר ברכבת ההרים בפארק גארדלנד

כמו שכבר הוזכר במבוא אזי הרבה משפחות מגיעות לטייל באזור עם ילדים. וכמובן שאם באים עם ילדים אי אפשר שלא להיות בכמה משפע פארקי השעשועים שנמצאים במקום. ואם הטיול הוא תחת הכותרת של טיול בר/בת מצווה אז על אחת כמה וכמה.
נכון שאי אפשר לקרוא לזה מסלול אבל ככה בנוי הפורמט של האתר אז נסתכל על הפרק הזה כעל מסלול האורך מספר ימים.

 

פארק גארדהלנד

 

הפארק הראשון וללא ספק חובה הוא גארדה לנד שנמצא ממש בחלק הדרומי של האגם. אם נצא מהעיירה Peschiera del Garda על כביש SR249   לכיוון צפון. קצת יותר מ2 ק"מ לכיוון צפון נגיע אל מגרשי החנייה של גרדה-לנד אתר הלונה פארק הכי מפורסם באיטליה. החנייה בתשלום. כדאי להגיע כמה שיותר מוקדם במידה ואין כרטיסים בידכם. הפארק נפתח כל יום החל משעה 9.00 בבוקר. יש אפשרות לרכישת כרטיסים באתר הפארק וזה יחסוך את העמידה בתור לכרטיסים.  
לינק לאתר הפארק

לשים לב שכרטיס מוזל הוא ליום ספציפי. להשתדל מאוד לא ללכת בסוף השבוע..עמוס לעייפה ותורים אינסופיים. 
האם ללכת גם לאקווריום? האמת שלא יודע מה לייעץ. כל אחד והעדפות שלו. אני עשיתי רק את גארדה לנד.
יש שאומרים שכדאי לתכנן ביקור בפארק בגודל שכזה. אני אף פעם לא הצלחתי לתכנן כי תמיד אתה מגיע למיתקן ויש תור ארוך או קצר וזה משנה את התכנון. יש אפשרות למסלול מהיר בתוספת תשלום לא מבוטל, ואם אתם משפחה של 4 נפשות זו הוצאה כבדה למדי. בפארק יש מופעים לא מעטים, כאן כדאי באמת לתכנן לפי השעות של המופעים שהם בדרך כלל שווים ומהנים.

 

בובה בפארק גארדה


 להיות בגארדה לנד זה אומר יום שלם עד לשעות הערב לפחות. אם יצאתם בערב ולא מאוחר מדי ניתן לתת קפיצה לעיירה Lazise. כדאי להיכנס לעיר דרך השער שנמצא בחומת העיר ברחוב Via Porta.
הצומת של הרחוב הזה נמצאת 6.4 ק"מ על הכביש הראשי מרגע שיצאתם מהחנייה של הפארק ונסעתם צפונה. עוברים את הרחוב Via Porta ו100 מטר אחריו פונים ימינה למגרש חנייה גדול . חוצים את הכביש בזהירות ודרך הרחוב מגיעים רגלית לשער. העיר מוגבלת לכניסת כלי רכב והטיול ברחובותיה ובין בתיה הציוריים הוא רגלי בלבד. לעיר יש טיילת נחמדה עם שפע מסעדות ובתי קפה. נעבור את השער ברחוב Via Porta נמשיך ישר וניכנס אל   Piazza Vittorio Emanuele אשר הנמל נמצא בקצה המרוחק שלה. אורך הקטע 300 מטר מהכביש הראשי לנמל. לחלופין אפשר לשוטט בעיר וללכת "לאיבוד". בסופו של דבר נגיע אל הנמל היפה.את הטיול בעיר הזאת אפשר גם לעשות בימים אחרים וזאת במידה והשהייה בפארק גארדה לנד נמשכה עד לשעות היותר מאוחרות של הלילה.


 

נמל Lazise

 
השימוש בכל המידע שמופיע כאן ובמסלולים המתוארים בהמשך הוא על אחריות המטייל בלבד.
אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן המסלול בלא קבלת הסכמתו של דוידי קליר בכתב ומראש.
דוידי קליר אינו אחראי בשום מקרה ואופן לשימוש שנעשה במידע המצוי במסלול המתואר בהמשך.
דוידי קליר לא יהיה אחראי לשום נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם למשתמש במסלול המוצע
.
2013 © כל הזכויות שמורות לדוידי קליר